20 עובדות משעשעות על חתולים שמעולם לא ידעת

20 עובדות משעשעות על חתולים שמעולם לא ידעת

האם ידעת שחתולים היו מלאכי שומר, מחברים משותפים, נקראו לתפקידי הממשלה בפרלמנט הבריטי, ויש להם שפה משל עצמם לתקשר איתנו? ולמרות שזה אולי לא יפתיע אותך, מחקר הוכיח פעם שחתולים מסוגלים יותר לזהות את קולות בעליהם, אך פשוט בחרו להתעלם מכך. המשך לקרוא כדי לראות עובדות משעשעות יותר על חתולים, שנערך על ידי שלך באמת – אני אוהב חיות מחמד.

1. חתול המחבר המשותף

הפיזיקאי, ד”ר ג’ק הית’ינגטון, כתב אך ורק עבודת מחקר בשנת 1975 וכתב את זה באמצעות מכונת כתיבה. עם השלמתו, הוא הבין שהוא משתמש ב”אנחנו “ו”האנחנו” לאורך כל העיתון שלו, אם כי אכן רק הוא זה שכתב את העיתון. במקום לשכתב את העיתון ולתקן את טעויות הדקדוק שלו, הוא חיבר מחבר משותף, “FDC ווילארד” על שם צ’סטר החתול שלו.

2. הכירו את מאשה

החתול הטאבי הזה הוא גיבור עם אינסטינקטים אימהיים מצילי חיים. מאשה הוא מלאך שומר. החתול הטאבי הזה מצא ילד תינוקות בן 3 חודשים שננטש בתיבה, ולכן היא טיפסה לתיבה והחממה אותו. תוך שעות היא הצליחה להשיג את תשומת לבה של אירינה לברובה, שהוציאה את האשפה שלה. מאשה התכופפה ברציפות עד שאירינה ניגשה אליה וראתה מה היא מגינה. בזכות מאשה ניצלו חייו של הילד התינוק הזה.

3. חתול הפרלמנט

המוזר הראשי במשרד הממשלה הוא תואר החתול הרשמי של ראש ממשלת בריטניה ברחוב דאונינג 10. רק ארבעה חתולים – המפרי, סיביל, לארי ופרייה – קיבלו את התואר באופן רשמי.

4. אין חתול שמן בגינס

האם אי פעם תוהה מדוע אתה לא יכול למצוא את “החתול השמן ביותר” בספר השיאים של גינס? ובכן, כי הם פשוט לא שם. הם החליטו להפסיק להעניק תואר זה כדי להרתיע מהאכלת יתר מכוונת.

5. חתולי דיסני

דיסני אוהבים את מיקי ומיני מאוס, אבל מה עם המכרסמים הלא מוזמנים שנמשכים לשטח העצום של דיסנילנד? דיסנילנד מאכלס למעלה מ -200 חתולים; הם נכנסו כסטיות ונשארו כחברים. חתולים עוזרים להשאיר את אוכלוסיית העכברים הלא רצויות כאשר כל האורחים עוזבים ללילה. דיסני אפילו מחזיק אותם מעודכנת בצילומים וממרץ אותם / מסננים אותם.

6. אלבום המוקדש לחתול

פרדי מרקורי, הידוע בדרך כלל כראש הממשלה של המלכה, ידוע גם כחובב חתולים קנאי. כשהוא בסיור היה מתקשר הביתה כדי לדבר עם החתולים שלו ולומר להם שהוא אוהב אותם. לכן לא הפתיע כאשר הקדיש את אלבום הסולו הבכורה שלו  מר באד גאי לחתולים שלו: “האלבום הזה מוקדש לחתול שלי ג’רי – גם טום, אוסקר וטיפאני, וכל אוהבי החתולים ברחבי היקום – דופקים את כולם ! ”

7. הישרדות מלוחה

חתולים יכולים לשרוד על ידי שתיית מי ים; הם עדיין יהיו מיובשים למרות המלח שנמצא במי האוקיאנוס. לחתולים יש כליות מטורפות שמסננות את המלח מהמים כדי שיוכלו להתייבש מחדש.

8. משלוח עכבר

הסיבה האמיתית שמאחורי החתול שלך מביא לך עכברים היא מכיוון שהוא חושב שאתה לא יכול לתפוס אותו בעצמך ולכן אין לו כישורי הישרדות. בבקשה!

9. הם הבעלים שלך

כאשר החתול שלך מפיל אותך על ידי חיכוך הפנים שלהם סביב הרגליים שלך, זו הדרך שלהם לומר שהם אוהבים אותך ובבעלותך. הם מסמנים את שטחם בבלוטות ריח מאזור הפנים והזנב שלהם.

10. קריצה

מה המשמעות של קריצה של חתול באמת? האם יש לו משהו בעין? כשחתול קורץ לך זו דרכו לתקשר שהוא סומך עליך ו / או רואה אותך חבר.

11. אמונות טפלות

במהלך חודש אוקטובר מקלטים רבים לא יאפשרו אימוץ חתולים שחורים. הסיבה לכך נובעת מדאגה כי הקברנות הללו ישמשו כקרבנות או עינויים.

12. משלוח מיוחד

פעם אחת בבלגיה, בשנת 1879 ליתר דיוק, ניסו להשתמש בחתולים כדי למסור את הדואר. האם אתה חושב שזו הייתה מאמץ מוצלח?

13. מילים מפורסמות

מה היו המילים הראשונות שנשמעו אי פעם בשידור רדיו בתעופה? “רוי, בוא לקחת את החתול הזה!”

14. מינים פולשניים

כל החתולים הם ציידים טובים מטבעם, פראיים וביתיים. האם אתה מודע לכך שבגלל האינסטינקטים הטבעיים הללו הם תרמו להכחדתם של 33 מינים שונים? כתוצאה מכך הם נמנים על 100 המינים הפולשים ביותר.

15. טריטוריית סימון

בלוטות הזיעה של חתולים נמצאות על כפותיהן והן מפרישות ניחוח בו הן משמשות לציון טריטוריהן. אז בכל פעם שהם הולכים או מגרדים, הם למעשה מסמנים את המקום הזה כמו שלהם.

16. תקוע בעץ

תהית אי פעם מדוע מין שמצוין בטיפוס ואין לו חשש לגבהים מתקשה כל כך לרדת מעץ? ובכן, זה בגלל שהם לא יכולים לטפס ראשית למטה. האופן בו טפריהם מתעקלים לא יאפשרו להם לתפוס את העץ. כדי לרדת הם צריכים לקפוץ או לטפס לאחור.

17. מרגל חתול

בשגרירות הולנד במוסקבה, רוסיה, צוות העובדים שם לב ששני חתולים סיאמיים המשיכו לנפוח ולטפס על קירות הבניין. בעליהם סוף סוף חקרו במחשבה שימצאו עכברים. במקום זאת, הם גילו מיקרופונים שהוחבאו על ידי מרגלים רוסים. החתולים שמעו את המיקרופונים כשהם נדלקים.

18. חתולים רגישים

חתולים רגישים ביותר לוויברציות. אומרים כי חתולים מגלים רעידות רעידת אדמה 10 או 15 דקות לפני שבני האדם יכולים!

19. זה מוסר אחד

מגדל הנצחה הוקם בסקוטלנד לחתול בשם טוּסֶר, שתפס כמעט 30,000 עכברים בחייה.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *