זוג לוקח סיכוי לחתול מחסה עצוב שלא הצליח למצוא בית

זוג לוקח סיכוי לחתול מחסה עצוב שלא הצליח למצוא בית

הכירו את בןבן


(באדיבות: @ benbencatcat)

זהו בן-בן בימיו הראשונים במקלט.

עצוב, לבד ושבור, מחכה בכלוב שיונשם. זה היה חתול טאבי תועה שויתר על התקווה. הוא הגיע למקלט במצב גרוע מאוד. מראה חתימתו היה עצוב מכיוון שהוא נפצע כל כך, ופניו היו תלויות בעור עודף.

הוא הותקף על ידי חיה גדולה יותר והגיע עם מספר רב של שרוכים עמוקים, עמוד שדרה מעוך ואוזן כרובית. הוא חי בכוחות עצמו והתקשה מאוד לשרוד.

המקלט הכניס אותו פנימה וטיפל בו. הם ענו על צרכיו המיידיים ועזרו לו להיות נוח ככל האפשר עם כל תחלואיו. הם העמידו אותו לאימוץ ברגע שהם הרגישו שהוא מספיק טוב. הוא נלקח הביתה על ידי משפחה, רק כדי שיוחזר זמן קצר אחר כך. הם פשוט לא יכלו לענות על צרכיו הרפואיים.

בשלב זה המקלט החליט שהוא אינו בר-קיימא לאימוץ עקב צרכיו הרפואיים המופרזים. הווטרינר העריך אותו ואמר שהוא יצטרך לטפל בתרופות נגד כאבים עד סוף ימיו עקב פציעה בעמוד השדרה. הווטרינר גם הרגיש שלעולם לא ילך שוב.


(באדיבות: @ benbencatcat)

בנסיבות אלה, המקלט הרגיש שעדיף להניח אותו.

התפשטה מילה ואישה שעבדה במרפאת וטרינרית למיון בעלי חיים שמעה על החתול הטאבי הזה. היא ידעה שהיא צריכה לעשות משהו כדי להציל את חיי החתול הטאבוני הזה.


(באדיבות: @ benbencatcat)

הזמן אוזל. הג’ינג’ר הקטן אמור היה להיפטר והיא הייתה צריכה להשיג הכל כדי שתוכל לאמץ אותו לפני שיהיה מאוחר מדי.

“הצלחנו לסדר את הכל יום לפני ההשמדה המתוכננת והבאנו אותו לביתו לנצח.”


(באדיבות: @ benbencatcat)

בעוד במקלט בן-בן, השם שהוריו המאמצים נתנו לו, לא היו אוכלים או שותים ולא זזים. הם חשבו שהוא יודע שהוא מופיע ברשימת ההשמדה וויתר על התקווה.

אבל …. ברגע שהביאו אותו לביתו האמיתי …. כל דבר השתנה!


(באדיבות: @ benbencatcat)

כשחזר הביתה, הוריו הכניסו אותו לחדר לבדו כדי שיתרגל יותר לחתולים האחרים. הם בילו איתו שעה ובתום שעה בלבד הוא דחק, התכרבל ולבסוף שמח.


תמונה של ביתו הראשון
(באדיבות: @ benbencatcat)

“אני אוהב לחשוב שהוא ידע שהוא בטוח והיה בביתו לנצח באותו הרגע.

“לקח רק כשעה עד שהוא התחיל לסקרן את סביבתו.”


(באדיבות: @ benbencatcat)

זה היה היום הראשון לחיים חדשים עבור בנבן. הוא היה חתול שונה מהיום הזה. הוא מסתדר עם החתולים האחרים ואוהב לבדוק מה אמא ​​ואבא שלו אוכלים בכל ארוחה.


באדיבות: @ benbencatcat

זוכר מוקדם יותר כאשר הווטרינרים אמרו שהוא לא יוכל ללכת? ובכן, בנבן הוכיחה שהם טועים. הוא היה נחוש ללכת. עכשיו הוא יכול ללכת, לרוץ ואפילו לקפוץ מרחקים. איך זה להתאוששות?


באדיבות: @ benbencatcat

“הוא כל כך טוב! אף אחד שהכיר אותו קודם לא יכול להאמין שהוא התגלה כל כך מדהים. “


באדיבות: @ benbencatcat

הראיון הזה נלקח בתשעה חודשים קצרים בלבד מאימוץו של בן-בן. אף אחד לא יכול להאמין שמדובר באותו החתול שהוכנס למקלט מוכה ושבור. הפיכת האימוץ לבית אוהב היא מדהימה באמת. אולי תמיד יש לו פנים עצובות, אך כעת אנו יודעים שהוא באמת החתול המאושר ביותר.


באדיבות: @ benbencatcat

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *