20 עובדות גולדן רטריברים מוכרים מעט

20 עובדות גולדן רטריברים מוכרים מעט

עובדות גולדן רטריבר

 1. האם ידעתם כי גולדן רטריוורים פותחו על ידי לורד טווימות ‘במולדתו סקוטלנד באמצע סוף המאה ה -19? גולדן רטריבררים פותחו מתערובת של רטרידרים מצופים שטוחים וספרני מים טוויד.
 2. למרות שגולדן רטריוורים היו זן אהוב מאוד בסוף המאה ה -19, לקח מועדון המלונה האמריקני (AKC) כמה עשרות שנים להכיר בהם כגזע רשמי, והם עשו זאת בשנת 1925.
 3. גולדן רטריבררים הם בין גזעי הכלבים הפופולריים ביותר באמריקה ונמצאים כבר שנים ויושבים כיום במקום השלישי. הם נמצאים רק מאחורי לברדור רטריבר ורועה גרמני, לעת עתה לפחות!
 4. למעצבי הזהב יש חוש ריח נהדר, מכיוון שהם גודלו בכוונה כדי לעזור לציידים להשיג משחק עופות. בשל הרבייה הספציפית שלהם, יש להם כישורי ריח עוצמתיים וכיום הם משמשים לסייע באיתור פצצות, ולסייע במשימות חיפוש והצלה.
 5. הידעתם כי גולדן רטריבררים הם אחד הגזעים הפופולריים ביותר המשמשים ככלבי שירות? עם היכולות הגופניות והאינטליגנציה שלהם, הם מצליחים להיות מאומנים לסייע לאנשים עם מוגבלות.
 6. גולדן רטריבררים נחשבים לגזע הכלבים החכם ביותר. על פי נתוני Pets WebMD , הם אחד הגזעים הקלים ביותר להתאמן, והם נגררים מאחורי גבולות קולי, פודלים ורועים גרמנים.
 7. גולדן רטריבר גרים בבית הלבן! גם הנשיא ג’רלד פורד וגם הנשיא רונלד רייגן היו בבעלותם של גולדן רטריוורים כחיות מחמד בזמן ששירתו בבית הלבן. הכלב של פורד, שנקרא ליברטי, אפילו הוליד מלטה של ​​גורים בבית הלבן!
 8. גולדן רטריבררים אוהבים את המים וידועים בכך שהם שחיינים נהדרים. אז בפעם הבאה שאתה הולך לבריכה, דאג להביא את הגולדי שלך בכיף בקיץ!
 9. קנגורו באוסטרליה בשם Dusty נאמר שהוא בנו המאמצת של גולדן רטריבר בשם לילי. המטפלת של דסטי ולילי אומרת שהוא תמיד רוצה לבלות עם “אמא” שלו. היא אמרה, “הוא תמיד מטפח אותה, הם תמיד ביחד. אם לילי יוצאת מהחצר, הוא אורן עבורה ומעין כשות במעלה ובמורד הגדר עד שהוא ישחרר ללכת איתה.”
 10. רטריבר גולדן בשם לילי הציל פעם שלושה גורי פרא אפריקאים. כשהאם ילדה שלושה גורים בגן החיות באוקלהומה סיטי, זכר אחד ושתי נקבות, היא לא הייתה מעוניינת מאוד לטפל בהם. במהירות, צוות הטיפול בגן החיות הציג אותם בפני לילי, שהפכה לאחרונה לאם בעצמה. היא לקחה את הגורים באופן מיידי והחלה להניק אותם כגורים שלה.
 11. ישנם שני מחנות שונים עבור גולדן רטריברס. ראשית, מחנה הציד, שמגדל כלב בנסיעת עבודה / אחזור קצרה וחזקה יותר. המחנה השני מגדל כלב עם מעיל ארוך יותר שסביר יותר שהוא כלב תצוגה ומופיע בתחרויות זריזות. כשמחפשים גולדן רטריבר לאמץ, דאגו לבחור מבין המגדל המתאים, תלוי באיזה סוג אורח חיים אתם רוצים לקיים עם הכלבלב החדש שלכם!
 12. גולדן רטריברס היו גדולים בתעשיית הבידור בשנות ה -80 וה -90, כנראה בגלל הטבע האינטליגנטי והקל שלהם לאימון. כמה מההופעות בהן הוצגו גולדן רטריברס כוללות את פאנקי ברוסטר, Full House ו- Empty Nest. הם הופיעו גם בסרטי המשפחה הפופולריים “Homeward Bound” ו- “Air Bud”.
 13. הידעת שרטריבר גולדן מאוסטרליה מחזיק בשיא העולם של גינס לנביחה הכי גדולה? צ’ארלי הגיע ל 113.1 דציבלים לזכייה בתואר זה. בווליום זה הגיע הקליפה לדציבלים חזקים יותר מאשר מסור שרשרת, שהוא חזק כמו 110 דציבלים!
 14. גולדן רטריבררים זקוקים להתעמלות נפשית ופיזית כל יום. ניתן להשיג זאת על ידי לקיחתם בריצה, הליכה, משחק פריסבי, קורסים זריזות או שימוש בהם כמלווה ציד. חשוב שהם יקבלו לפחות שעה של פעילות גופנית בכל יום. זה יעזור לו למצוא שקעים מקובלים לאנרגיה שלו, אחרת הוא עלול למצוא את השקעים ההרסניים שלו.
 15. הידעת שלגולדן רטריוורים יש מעילים כפולים דוחים מים שנשפכים עונתית? זה עוזר להם להיות מלווים ציד נהדרים ובהחלט משפר את אהבתם למים, לכן הקפידו לצחצח את הגולדי שלכם פעם בשבוע בכדי למזער את ההשפלה!
 16. גולדן רטריברס מכינים כלבי שמירה נהדרים, אך לא כלבי האבטחה הטובים ביותר. הם ינבחו בקול רם על זרים, אבל ברגע שהם יתקשרו פיזית עם אדם, גולדי מעוניין יותר להיות ידידותי.
 17. בשנת 2010 הציל גולדן רטריבר בשם אנג’ל את בעליה בן ה -11, אוסטין, מהתקפת קוגר. כשהקוגר דפק לתקוף את אוסטין, אנג’ל השליך את עצמו בין הילד לפומה. שתי החיות נלחמו עד שהגיע שוטר למקום והרג את החתול. המשפחה חשבה שאנג’ל נפצע אנושות, אך לדברי אמו של אוסטין, הוא פתאום ינק “נשימה גדולה של אוויר ואז קם [והלך] לאוסטין, רחרח אותו כדי לוודא שהוא בסדר, ואז התיישב. “למרבה המזל, גולדי אנג’ל התאוששה מלאה.
 18. גולדן רטריבררים הם כלבי משפחה ואוהבים להיות עם “החפיסה” המשפחתית שלהם. רק בגלל שהם כלב גדול יותר, זה לא אומר שהם יכולים להשאיר בחוץ לבד במשך שעות. הם צריכים להיות עם המשפחה שלהם באשר הם, בפנים או בחוץ, אז וודאו שאם תקבלו גולדי שתוכלו לתת לו את הזמן והחברה שהוא צריך.
 19. גולדן רטריבררים ידידותיים וטובים מאוד עם ילדים, עם זאת, גודלם ומצבם האנרגטי יכולים לגרום להם להפיל בטעות ילדים קטנים יותר. הקפידו לעקוב אחר האינטראקציות בין כלבכם לבין ילדיכם בכדי להיות בטוחים ששניהם מתנהגים זה עם זה.
 20. האם ידעת שלרטיברט גולדן בשם אוגי יש את השיא של “רוב כדורי הטניס שהוחזקו בפה על ידי כלב”? הוא החזיק 5 כדורי טניס בגודל רגולציה, זה די טוב! רק דאגו להתרחץ לפני משחק הטניס הבא שלכם!

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *