תלוי בגודל ובגזע של חתול, לכל אחד מהם דרישת משקל ספציפית שהיא הטובה ביותר לחיים ארוכים ובריאים. להורים לחיות מחמד עם חתולים עם עודף משקל או שמנים, מציאת התזונה הנכונה היא בעלת חשיבות עליונה. שיתפנו פעולה עם NomNomNow , שסיפקו לנו מידע מועיל על הגעה ושמירה על יעדי המשקל של החתול שלכם.

מה גורם להשמנה אצל חתולים?

אפילו לוח הזנה רגיל יכול לגרום לחתול עם עודף משקל. דברים כמו פינוקים ותזונה לא מאוזנת עלולים להוביל להשמנה של חתולים. כדי לקבוע את התזונה הטובה ביותר לירידה במשקל אצל חתולים, חשוב להבין את הגורמים המובילים להשמנת יתר.

האכלה חינם

עבור אלה שיש להם לוח זמנים עמוס, לאפשר לחתולים שלהם לרעות על כמות גדולה של אוכל לאורך היום זו אופציה מפתה. עם זאת, כאשר מותר לחתול להאכיל בחינם, היא נוטה לאכול יותר ממה שהיא צריכה.

פינוקי חתולים

לחתול קשה לדחות פינוק טעים. מאחר וטיפול בחתולים נוטה להיות קטן, הורים לחיות מחמד רבים אינם מבינים כמה קלוריות נוספות הם נותנים לחתול שלהם. יותר מדי פינוקי חתול עלולים לגרום לחתולים לעלות במשקל במהירות.

תזונה

פירוש הדבר הוא שדיאטת החתול תהיה במיטבה המוחלט, תזונה צריכה להיות מבוססת בשר. בשר מספק את חומצות האמינו והוויטמינים שחתולים צריכים כדי להישאר בריאים ומאושרים. ודא שהחתול שלך אוכל אוכל מאוזן כראוי כדי לענות על צרכיו הביולוגיים. זה יכול לעזור בשמירה על משקל בריא.

 

הדיאטות הטובות ביותר לירידה במשקל בחתולים

קל לשים חתול על דיאטה לירידה במשקל כמו לדעת את המאכלים הנכונים להאכיל אותה. להלן הדיאטות הטובות ביותר לירידה במשקל להאכלת חתול מעודף משקל או שמנים, והיתרונות:

דיאטה עשירה בחלבון

החתולים עושים את הטוב ביותר בתזונה עשירה בחלבון, במיוחד כאלה שצריכים לרדת במשקל בהדרגה לאורך זמן. דיאטות עתירות חלבון מכילות קרניטין, חומצת אמינו שחתולים צריכים להפוך את מאגרי השומן לאנרגיה. בעוד שהם נמצאים בשפע בבשר מן החי, צמחים רבים שניתן למצוא במזונות חתולים יבשים רבים, כמו חיטה, חסרים את הקרניטין הדרוש לחתולים.

תזונה להאכלה מתוכננת

ללמד חתול לעמוד בלוח הזמנים של האוכל קל יותר ממה שרוב האנשים חושבים. הדבר הראשון שצריך לדעת הוא כמות המזון שהחתול זקוק לו בכל יום. זה משתנה בהתאם לגודל, לגיל, לגזע ולבריאותו של החתול המדובר. בתור התחלה, חתול הבית הממוצע שלך זקוק לכ- 150-200 קלוריות ביום, שווה ערך לפחית אחת של אוכל החתול הטיפוסי שלך עם 5.5 גרם, בערך ½ כוס מזון יבש, או בערך 5 גרם מזון טרי.

לאחר שווטרינר קבע את המשקל הנכון לגזע החתול, תזונה תזונה מתוכננת מאפשרת להורים לחיות מחמד לשלוט בהדרגה בכמות המזון שהחתול שלהם אוכל כל יום. הורים לחיות מחמד צריכים להאכיל את החתול שלהם פעמיים עד ארבע בכל יום בכמות מוגדרת של אוכל שיש לאכול בישיבה אחת.

כל הורה לחיות מחמד רוצה לתת לחתול שלהם תזונה נכונה ולוודא שהיא נשארת פעילה ובריאה. אם אתה חושד שתזונה משחקת תפקיד במשקל הלא בריא של החתול שלך, לנסות חלקים מושלמים, ארוחות טריות עשויות להיות התשובה.

שותף המזון הטרי שלנו הוא NomNomNow ו עכשיו הוא הזמן הטוב ביותר לתת שירות המשלוח שלהם לנסות. הם מציעים הנחה מיוחדת מאוד , זמינה רק לקהילת iHeartCats.