תנאים

Welcome to אני אוהב חיות מחמד!

תנאים והגבלות אלה מתארים את הכללים והתקנות לשימוש באתר של אני אוהב חיות מחמד, שנמצא ב healthtipser@gmail.com.

על ידי כניסה לאתר זה אנו מניחים שאתה מקבל את התנאים וההגבלות האלה. אל תמשיך להשתמש אני אוהב חיות מחמד אם אינך מסכים לקחת את כל התנאים וההגבלות המופיעים בדף זה. התנאים וההגבלות שלנו נוצרו בעזרת  מחולל התנאים וההגבלות .

המינוח שלהלן חל על תנאים והגבלות אלה, הצהרת פרטיות והודעת הצהרת אחריות וכל ההסכמים: “לקוח”, “אתה” ו- “שלך” מתייחס אליך, האדם היומן באתר זה ועומד בתנאי החברה. “החברה”, “עצמנו”, “אנחנו”, “שלנו” ו”אנחנו “, מתייחס לחברה שלנו. “מסיבה”, “צדדים” או “לנו”, מתייחסים הן ללקוח ולעצמנו. כל התנאים מתייחסים להצעה, קבלה ושיקול של תשלום הנחוץ לביצוע תהליך העזרה שלנו ללקוח בצורה המתאימה ביותר למטרה המפורשת של מענה לצרכי הלקוח בגין מתן השירותים המוצהרים של החברה, בהתאם ל ובכפוף לחוק השולט בהולנד.

עוגיות

We employ the use of cookies. By accessing אני אוהב חיות מחמד, you agreed to use cookies in agreement with the אני אוהב חיות מחמד’s Privacy Policy.

רוב האתרים האינטראקטיביים משתמשים בעוגיות כדי לאפשר לנו לאחזר את פרטי המשתמש בכל ביקור. העוגיות משמשות את האתר שלנו כדי לאפשר פונקציונליות של אזורים מסוימים כדי להקל על אנשים המבקרים באתר שלנו. חלק מהשותפים / שותפים הפרסום שלנו עשויים גם להשתמש בעוגיות.

רישיון

אלא אם כן צוין אחרת, אני אוהב חיות מחמד ו / או בעלי הרישיונות שלה הם בעלי זכויות הקניין הרוחני על כל החומר המופיע באתר אני אוהב חיות מחמד. כל הזכויות על קניין רוחני שמורות. אתה יכול לגשת לכך מאני אוהב חיות מחמד לשימושך האישי בכפוף למגבלות שנקבעו בתנאים והגבלות אלה.

אסור לך:

 • Republish material from אני אוהב חיות מחמד
 • Sell, rent or sub-license material from אני אוהב חיות מחמד
 • Reproduce, duplicate or copy material from אני אוהב חיות מחמד
 • Redistribute content from אני אוהב חיות מחמד

הסכם זה יחל במועד זה.

חלקים מאתר זה מציעים למשתמשים הזדמנות לפרסם ולהחליף דעות ומידע באזורים מסוימים באתר. אני אוהב חיות מחמד לא מסנן, עורך, מפרסם או סוקר תגובות לפני שנוכחותן באתר. הערות אינן משקפות את דעותיהם ודעותיהם של אני אוהב חיות מחמד, סוכניו ו / או שלוחותיהם. הערות משקפות את השקפותיו ודעותיו של האדם המפרסם את דעותיו ודעותיו. ככל שמותר בחוקים החלים, אני אוהב חיות מחמד לא יהיה אחראי לתגובות או לכל אחריות, נזקים או הוצאות שנגרמו ו / או סבלו כתוצאה מכל שימוש ו / או פרסום ו / או הופעה של ו הערות באתר זה.

אני אוהב חיות מחמד שומר לעצמו את הזכות לפקח על כל ההערות ולהסיר כל הערות שיכולות להיחשב בלתי הולמות, פוגעות או גורמות להפרת תנאים והגבלות אלה.

אתה מתחייב ומייצג כי:

 • אתה רשאי לפרסם את התגובות באתר האינטרנט שלך ויש לך את כל הרישיונות וההסכמות הנחוצים לכך;
 • ההערות אינן פולשות לשום זכות קניין רוחני, לרבות ללא הגבלה זכויות יוצרים, פטנט או סימן מסחרי של צד שלישי כלשהו;
 • ההערות אינן מכילות חומר משמיץ, עלילתי, פוגע, מגונה או לא חוקי אחר המהווה פלישה לפרטיות
 • ההערות לא ישמשו כדי לבקש או לקדם פעילויות עסקיות או מותאמות אישית או להציג פעילויות מסחריות או פעילות בלתי חוקית.

אתה מעניק בזאת אני אוהב חיות מחמד רישיון שאינו בלעדי להשתמש, לשכפל, לערוך ולאשר לאחרים להשתמש, לשכפל ולערוך כל אחת מהתגובות שלך בכל צורה, פורמט או מדיה.

היפר קישור לתוכן שלנו

הארגונים הבאים רשאים לקשר לאתר שלנו ללא אישור מראש ובכתב:

 • סוכנויות ממשלתיות;
 • מנועי חיפוש;
 • ארגוני חדשות;
 • מפיצי ספריות מקוונים עשויים לקשר לאתר שלנו באותו אופן שהם מקשרים לאתרי אינטרנט של עסקים אחרים הרשומים; ו
 • עסקים מוסמכים בכל רחבי המערכת פרט לשידול לעמותות, קניונים למטרות צדקה וקבוצות לגיוס צדקה אשר עלולות שלא ליצור קישור לאתר האינטרנט שלנו.

ארגונים אלה עשויים לקשר לדף הבית שלנו, לפרסומים או למידע אחר באתר כל עוד הקישור: (א) אינו מתעתד בשום צורה; (ב) אינו מרמז באופן שגוי על חסות, אישור או אישור של הצד המקשר ומוצריו ו / או שירותיו; ו- (ג) מתאים בהקשר של האתר של הצד המקשר.

אנו עשויים לשקול ולאשר בקשות קישור אחרות מהסוגים הבאים של ארגונים:

 • מקורות מידע צרכנים ו / או עסקים ידועים;
 • אתרי קהילה של dot.com;
 • עמותות או קבוצות אחרות המייצגות עמותות צדקה;
 • מפיצי מדריך מקוון;
 • פורטלי אינטרנט;
 • משרדי הנהלת חשבונות, עורכי דין וייעוץ; ו
 • מוסדות חינוך ועמותות סחר.

אנו נאשר בקשות קישור מארגונים אלה אם נחליט כי: (א) הקישור לא יגרום לנו להיראות בעדינות כלפי עצמנו או על העסקים המאושרים שלנו; (ב) לארגון אין רשומות שליליות איתנו; (ג) התועלת לנו מהראות של ההיפר-קישור מפצה את היעדרו של אני אוהב חיות מחמד; ו (ד) הקישור הוא בהקשר של מידע כללי על המשאבים.

ארגונים אלה עשויים ליצור קישור לדף הבית שלנו כל עוד הקישור: (א) אינו מתעתע בשום צורה; (ב) אינו מרמז באופן שגוי על חסות, אישור או אישור של הצד המקשר ומוצריו ושירותיו; ו- (ג) מתאים בהקשר של האתר של הצד המקשר.

אם אתה אחד הארגונים המפורטים בפסקה 2 לעיל ואת מעוניינת לקשר לאתר שלנו, עליך להודיע ​​לנו על ידי שליחת דואר אלקטרוני ל- אני אוהב חיות מחמד. אנא כלול את שמך, שם הארגון שלך, פרטי יצירת קשר כמו גם את כתובת האתר שלך, רשימה של כל כתובות האתרים שמהן אתה מתכוון לקשר לאתר שלנו ורשימה של כתובות האתרים באתר שאליה תרצה קישור. המתן 2-3 שבועות לתגובה.

ארגונים מאושרים רשאים ליצור קישור לאתר שלנו באופן הבא:

 • על ידי שימוש בשם החברה שלנו; או
 • באמצעות איתור המשאבים האחיד המקושר אליו; או
 • על ידי שימוש בכל תיאור אחר של האתר שלנו המקושר לזה הגיוני בהקשר והתבנית של התוכן באתר של הצד המקשר.

אין להשתמש בלוגו של אני אוהב חיות מחמד או ביצירות אמנות אחרות לצורך קישור בהעדר הסכם רישיון לסימן מסחרי.

iFrames

ללא אישור מראש ובאישור בכתב, אינך רשאי ליצור מסגרות סביב דפי האינטרנט שלנו המשנים בשום אופן את המצגת או המראה החזותי של האתר שלנו.

אחריות לתוכן

לא נהיה אחראים לכל תוכן המופיע באתר שלך. אתה מסכים להגן ולהגן עלינו מפני כל הטענות העולות באתר שלך. שום קישור (ים) לא צריכים להופיע באתר כלשהו שעשוי להתפרש כהוצאת לשון הרע, מגונה או פלילית, או שמפר, מפר באופן אחר או תומך בהפרה או הפרה אחרת של זכויות צד ג ‘כלשהן.

פרטיותך

אנא קרא את מדיניות הפרטיות

שמירת זכויות

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבקש שתסיר את כל הקישורים או כל קישור מסוים לאתר שלנו. אתה מאשר להסיר מייד את כל הקישורים לאתר שלנו על פי בקשה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגיש תנאים והגבלות אלה והיא קשורה למדיניות בכל עת. על ידי קישור רציף לאתר שלנו, אתה מסכים להיות מחויב לעקוב אחר תנאי ותנאי קישור אלה.

הסרת קישורים מאתר האינטרנט שלנו

אם אתה מוצא קישור באתר שלנו שהוא פוגע מכל סיבה שהיא, אתה חופשי ליצור קשר ולהודיע ​​לנו בכל רגע. נשקול בקשות להסרת קישורים אך איננו מחויבים לעשות כן או להגיב אליך ישירות.

אנו לא מבטיחים כי המידע באתר זה נכון, איננו מתחייבים לשלמותו או לרמת הדיוק שלו; אנו גם לא מתחייבים להבטיח שהאתר יישאר זמין או שהחומר באתר מעודכן.

הצהרת אחריות

במידה המרבית המותרת על פי החוק החל, אנו שוללים את כל המצגות, האחריות והתנאים הנוגעים לאתר שלנו והשימוש באתר זה. שום דבר בכתב ויתור זה לא:

 • להגביל או לא לכלול את האחריות שלנו או למוות או לפגיעה אישית;
 • להגביל או לא לכלול את אחריותנו או הונאתך או הונאה או הוצאת שווא;
 • להגביל אחת מההתחייבויות שלנו או שלך בכל דרך שהיא אסורה על פי החוק החל; או
 • אל תכלול כל אחת מההתחייבויות שלנו או שאתה לא יכול להימנע מכוח החוק החל.

המגבלות ואיסורי החבות הקבועים בסעיף זה ובמקומות אחרים בהצהרתו זו: (א) כפופים לפסקה הקודמת; וכן (ב) לשלוט בכל ההתחייבויות הנובעות מכוח הוויתור, לרבות התחייבויות הנובעות בחוזה, בעוולה ובהפרת חובה סטטוטורית.

כל עוד האתר והמידע והשירותים באתר ניתנים ללא עלות, לא נהיה אחראים לכל אובדן או נזק מכל סוג שהוא.